Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním.

Hledají se účastníci na Movie & Action Camp v Selbu!

5. – 7. 6. 2015 se v Selbu koná česko-německý  Movie & Aktion Camp. Potkají se zde mladí lidé od 14 do 26 let z Horních Franků a z Plzeňského a Karlovarského kraje. Vyzkouší si společně celou řadu sportovních aktivit a budou mít možnost celý víkend jednotlivé aktivity i natáčet.

Máš chuť se připojit?

Plakát k akci najdeš tady a přihlásit se můžeš zde.

Během víkendu se můžeš těšit na „lezení na pivní bedny“, slack-line, volejbal, fotbal, badminton, geo-caching  a ping-pong. Zkušení vedoucí ti ukážou, jak natočit krátký akční spot ze sportovního prostředí. Večer bude připraven společný táborák a česko-německé hry.

Ubytování je zajištěno v chatkách. Povlečení bude k dispozici. Zábavu zajistí i společné vaření.

Sraz účastníků je v pátek v 16:30 na vlakovém nádraží v Selbu. Program končí v neděli v 14:00, poté všichni účastníci společně odjedou na vlakové nádraží.

Konec přihlašování je 24.5.2015.

V úterý 26.5.2015 od nás dostaneš podrobné informace k celému víkendu.

Pokud Tě napadají další otázky obrať se na juzlova@tandem.adam.cz

Těšíme se na Tebe!!!


Projekt spolufinancuje Evropská unie v rámci Operačních programů přeshraniční spolupráce Česká republika - Svobodný stát Bavorsko. Evropský fond pro regionální rozvoj: Investice do Vaší budoucnosti.

Tandem Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Cíl 3 Evropská Unie   Oberfranken Stiftung Bezirks Jugendring Oberfranken