Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním.

Rockování pod sněhovými vločkami

V sobotu 13. prosince 2014 se v hornofranckém městečku Selb uskutečnil přeshraniční koncert s příznačným názvem Rock(ování) pod sněhovými vločkami. Tento večer plný hudebních vystoupení se konal letos poprvé v řadě a to v kooperaci s projektem KULTURJAM.

V centru JAM-Haus der Generationen si diváci mohli společně zarockovat se třemi kapelami. Se dvěmi regionálními a jednou zahraniční – českou. Organizace tohoto rockového večera probíhal ve spolupráci s týmem „Selber Jungbrunnen“ – skupinou nadšených dobrovolníků, která se snaží o oživení kulturního života pro mládež v Selbu a okolí.

Koncert zahájila skupina „Rumors of Riots z Hofu“, potom vystoupila bayreuthská skupina „Badaboom“ a až do půlnoci bavila publikum svým vystoupením plzeňská skupina „Y?“.

Celým večerem se nesla dobrá nálada a příjemná, skoro až rodinná, atmosféra.

Fotky z akce najdete na http://www.frankenpost.de/fotos/nachrichten/Rocken-unter-Flocken;cme652744,3571516

 


Projekt spolufinancuje Evropská unie v rámci Operačních programů přeshraniční spolupráce Česká republika - Svobodný stát Bavorsko. Evropský fond pro regionální rozvoj: Investice do Vaší budoucnosti.

Tandem Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Cíl 3 Evropská Unie   Oberfranken Stiftung Bezirks Jugendring Oberfranken