Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním.

Proč využít nabídku projektu Na jedné lodi

Přemýšlíte, jak obohatit plánovanou akci? Již dlouho organizujete výměny s partnerským zařízením a hledáte nové impulsy? Máte zkušenosti s jazykovou animací a chcete ji opět využít v rámci dalších aktivit? Animační moduly probíhající v rámci projektu Na jedné lodi jsou tím správným řešením.

Pokud máte partnerské zařízení (školu / organizaci / spolek) a plánujete nějakou společnou akci, využijte nabídky projektu Na jedné lodi. Vyškolení jazykoví animátoři během vaší česko-německé výměny připraví 4 hodinový animační modul. Animační modul je zaměřena na jazykové, teambuildingové či interkulturní aktivity. Cílem je, aby se účastníci napříč skupinami zapojili, navázali a prohloubili kontakty, nebáli se komunikovat, překonali výzvy  a zažili společně spoustu zábavy.

Více se dozvíte na www.tandem-org.cz/najednelodi, kde je možno animační modul i poptat. Nabídka je v rámci projektu zdarma!

Neváhejte, počet animačních modulů je omezen!

 


Projekt spolufinancuje Evropská unie v rámci Operačních programů přeshraniční spolupráce Česká republika - Svobodný stát Bavorsko. Evropský fond pro regionální rozvoj: Investice do Vaší budoucnosti.

Tandem Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Cíl 3 Evropská Unie   Oberfranken Stiftung Bezirks Jugendring Oberfranken