Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním.

KULTURJAM se rozloučí na Živé ulici

Společný projekt Tandemu a Krajského kruhu mládeže Horní Franky KULTURJAM se po roce a půl trvání rozloučí ve velkém stylu. Tři zapojené kapely zahrají v sobotu 15. 8. 2015 na festivalu Živá ulice.

Kapela BADABOOM! z Bayreuthu, Ben Dover z Karlových Varů a domácí hip hopeři Pilsenskills se v Plzni v Šafaříkových sadech v Inspiral garden představí na závěrečné akci projektu. KULTURJAM podporoval česko-německá kulturní partnerství mladých hudebníků, žonglérů, folklorních souborů a dalších nadšených mladých lidí, kteří měli chuť se zapojit a ukázat, co umí také za hranicemi Čech. Kromě oficiálních partnerství na akcích vznikla také řada přátelství a my jen doufáme, že tato budou pokračovat v podobě dalších česko-německých kulturních akcí.

Přijďte se rozloučit s KULTURJAMem, poslechnout si přitom skvělou muziku a podívat se na výstavu fotografií z jednotlivých akcí!

Těšíme se na vás!

Program: http://www.zivaulice.eu/program/days/date/2015-08-15.html


Projekt spolufinancuje Evropská unie v rámci Operačních programů přeshraniční spolupráce Česká republika - Svobodný stát Bavorsko. Evropský fond pro regionální rozvoj: Investice do Vaší budoucnosti.

Tandem Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Cíl 3 Evropská Unie   Oberfranken Stiftung Bezirks Jugendring Oberfranken