Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním.

Kontaktní seminář pro kulturní seskupení

.

16.-18.května 2014 se v Plzni v Domě hudby koná Kontaktní seminář k našemu česko-německého projektu. Mladí umělci z Plzeňského a Karlovarského kraje, kteří se pohybují na poli hudby, tance nebo folkloru, mají šanci zde potkat podobně zaměřené nadšence z Horních Franků a navázat tak dlouhodobou spolupráci.


Cílem semináře je zprostředkovat česko-německá „umělecká partnerství“ a umožnit tak mladým umělcům se v rámci projektu setkat na obou stranách hranice a připravit společné vystoupení.

Pozvánka : Download.

Další informace o semináři najdete zde.

Hlásit se můžete naším on-line formulářem do 4.5. 2014, po uzávěrce Vám zašleme potvrzovací e-mail a podrobnější informace k celému průběhu semináře. Účast na semináři je bohužel kapacitně omezena.

Těšíme se na spolupráci!


Projekt spolufinancuje Evropská unie v rámci Operačních programů přeshraniční spolupráce Česká republika - Svobodný stát Bavorsko. Evropský fond pro regionální rozvoj: Investice do Vaší budoucnosti.

Tandem Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Cíl 3 Evropská Unie   Oberfranken Stiftung Bezirks Jugendring Oberfranken