Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním.

Y? a BADABOOM! v Plzni, 30.1.2015

30.-31.1.2015 se v 8 plzeňských klubech uskutečnila pod záštitou Plzně 2015 1.Klubová noc. KULTURJAM převzal organizaci nad pátečním večerem v klubu Buena Vista, ve kterém vystoupili němečtí BADABOOM, dále Bags a v neposlední řadě plzeňská kapela Y?, která pojala večer jako křest jejich nového alba.

Obě kapely se poprvé setkaly už před Vánoci v příhraničním městě Selb na Rocken unter Flocken, kde obě společně vystoupily. Přátelská atmosféra se tedy nesla vzduchem už od začátku večera.

Jako první vystoupili BADABOOM. Kapela, kterou v Plzni nikdo nezná, se však otevření celého večera ujala s energií sobě vlastní a dokázala k pódiu přitáhnout i ty, co běžně postávají na baru nebo v koutku vzadu. BADABOOM svým vystoupením tedy perfektně připravili půdu pro dynamické Bags a následně Y?. Kapela Y? se zhostila svého velkého večera na jedničku a ukázala, že umí předvést velkou show. Jednotlivé songy byly doprovázeny i tanečním vystoupením nebo oslňující světelnou LED produkcí. Y? dostali publikum pěkně do varu, uvolněná párty atmosféra přetrvala v klubu do konce večera.

Na afterparty páteční noci zahrál DJ LOOKSHOT.

Po vyklizení klubu se už obě kapely přesunuly do víru velkoměsta a sbližování v plzeňských klubech.

KULTURJAM děkuje BADABOOM a Y? za spoluorganizaci, nezapomenutelný večer a přeje oběma kapelám hodně nejen koncertních úspěchů. 

Fotky z akce najdete na Facebooku KULTURJAMU nebo na Ireport.

 


Projekt spolufinancuje Evropská unie v rámci Operačních programů přeshraniční spolupráce Česká republika - Svobodný stát Bavorsko. Evropský fond pro regionální rozvoj: Investice do Vaší budoucnosti.

Tandem Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Cíl 3 Evropská Unie   Oberfranken Stiftung Bezirks Jugendring Oberfranken