Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním.

Creative Youth - konec řady roku 2014

Během podzimu se v německých klubech pro mládež, tzv. JUZ, odehrála koncertní řada mladých kapel CREATIVE YOUTH. Jedná se o ojedinělý projekt hornofranckých kapel, kdy mladí hudebníci jsou zároveň i organizátory všech koncertů v celkem pěti klubech. Třetím rokem se projektu účastní i české kapely z příhraničí. V letošním roce to byli plzeňští rapeři z formace PILSENSKILLS, kapela Soudcheck a Selfish Son z Klatov, na německé straně pak kapela Discontrol a Rumors of Riots. Účelem setkání bylo blíže se seznámit, společně zahrát a navázat další možnou spolupráci na akcích, které se v letošním roce budou konat v Čechách.

Pokud byste měli zájem si na Creative Youth zahrát v roce 2015, neváhejte nás kontaktovat. Fotky z jednotlivých akcí najdete na našem facebooku.


Projekt spolufinancuje Evropská unie v rámci Operačních programů přeshraniční spolupráce Česká republika - Svobodný stát Bavorsko. Evropský fond pro regionální rozvoj: Investice do Vaší budoucnosti.

Tandem Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Cíl 3 Evropská Unie   Oberfranken Stiftung Bezirks Jugendring Oberfranken