Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním.

Creative Youth 2014 - koncertní řada hornofranckých a českých kapel

Koncertní řada „Creative Youth“, která je každoročně na podzim pořádána mladými hudebními nadšenci z mládežnických center  - takzvaných JUZ- v okresu Hof se letos bude již potřetí těšit z účasti českých kapel.

V minulých letech byla spolupráce umožněna projektem „Sousedé se stávají přáteli“, nyní je to KULTURJAM.

Díky těmto projektům dostávají mladé české kapely příležitost ukázat se před zahraničním publikem, prověřit svou tvorbu v neznámém prostředí a seznámit se s německou hudební scénou.

V roce 2014 se chystají v rámci Creative Youth tři česko-německé večery.

V pátek 10.10.2014 vystoupí v Bürgerzentrum Münchberg na Hip Hop Jam večeru od 20:00 raperské duo Kenas&N8 z Plzně, mezi rapery z Německa se představí Yestro, Oktay, On Point, Rapha a další.

14.11.2014 v Jugendtreff PUR v Helmbrechts společně vystoupí plzeňská kapela Soundcheck a němečtí Rumors of Riots z Hofu. Posledním večerem, který se koná v Jugendtreff Oberkotzau 28.11.2014 vás doprovodí klatovští Selfish son a kapela Discontrol z Hofu.


Projekt spolufinancuje Evropská unie v rámci Operačních programů přeshraniční spolupráce Česká republika - Svobodný stát Bavorsko. Evropský fond pro regionální rozvoj: Investice do Vaší budoucnosti.

Tandem Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Cíl 3 Evropská Unie   Oberfranken Stiftung Bezirks Jugendring Oberfranken