Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním.

Bandcoaching pro mladé kapely

Informační odpoledne na téma koučování hudebních skupin

21.11. od 18:00

Milé kapely,

projekt KULTURJAM chystá pro mladé kapely z Německa a z Čech na jaře 2015 ojedinělou akci.

Víkendový Bandcoaching aneb profesionální poradenství ve vedení kapel na poli zvuku, rytmu, PR, techniky zvučení a všemožných jiných technicko-hracích aspektů, které by měla mladá kapela před svým startem na světová podia vylepšit (-:

Bandcoaching proběhne v rámci projektu dvakrát a zúčastní se ho vždy jedna česká a jedna německá kapela, které si následně na podiu i společně zahrají.

O tom, jak bude celý víkend probíhat, kdo ho povede, jak se na Bandcoaching  přihlásit  a co si z něj kapely odnesou se dozvíte více na informačním večeru v Tandemu – Riegrova 17, Plzeň, kde se můžeme společně pobavit i o konkrétních potřebách vaší kapely….

Všichni zájemci (mladé kapely do 27 let) z Plzeňského a Karlovarského kraje se můžou hlásit na mail juzlova@tandem.adam.cz


Projekt spolufinancuje Evropská unie v rámci Operačních programů přeshraniční spolupráce Česká republika - Svobodný stát Bavorsko. Evropský fond pro regionální rozvoj: Investice do Vaší budoucnosti.

Tandem Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Cíl 3 Evropská Unie   Oberfranken Stiftung Bezirks Jugendring Oberfranken