Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním.

72 hodin česko-německy s projektem Přátelství bez hranic

Dobrovolnický projekt České rady dětí a mládeže 72 hodin letos spojí své síly s naším česko-německým projektem Přátelství bez hranic a rozšíří své pole působnosti i do Německa.

72 hodin - to jsou tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR konají již po páté. Kdykoliv během těchto 72 hodin (12. – 15. října 2017) a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí.

Přátelství bez hranic - to je na druhou stranu česko-německý projekt Krajského kruhu mládeže Horní Franky a Tandemu v Plzni, mezi jehož stěžejní body právě takové dobrovolnické aktivity patří. A tak jsme se rozhodli tyto dva projekty spojit a umožnit tak jednotlivcům, organizovaným i neorganizovaným skupinám a školám pomoci svým kamarádům na druhé straně hranice.

Další informace k projektu a přihlášení najdete zde.


Projekt spolufinancuje Evropská unie v rámci Operačních programů přeshraniční spolupráce Česká republika - Svobodný stát Bavorsko. Evropský fond pro regionální rozvoj: Investice do Vaší budoucnosti.

Tandem Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Cíl 3 Evropská Unie   Oberfranken Stiftung Bezirks Jugendring Oberfranken